Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...The World Of Music...

2 posters

 :: Vas kutak

Ići dole

...The World Of Music... Empty ...The World Of Music...

Počalji od ♥Miss Waldorf♥ Čet Jun 10, 2010 1:33 pm

..owo je moj kutak....

kasnije cu ga urediti,nmg sad jer mrm da idem u sql...jos mao danas...aaa nmg da werujem!! danas se zawrsawa skolaaaa!!! XDD
♥Miss Waldorf♥
♥Miss Waldorf♥
Everything You're Not
Everything You're Not

Broj poruka : 466
Points : 487
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 27
Lokacija : sa Demi u shoppingu

http://marian-aguilera.forumotion.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

...The World Of Music... Empty Re: ...The World Of Music...

Počalji od ♥Miss Waldorf♥ Pon Jun 14, 2010 12:31 pm

ahh...eo napokon ness i ja da napisem u owoj temi...Smile)
po ceo dan se smaram,smaram,smaram i niss drugo ne radim....
kupila sam juce one naocare bez stakla sa onim kao ''roletnama'' xDD bass su soop...Smile)
sinoc sam(jedwa) procitala zadnju str. knjige the host..od stefany mayer...Smile) uff..kako dobro pise ta zena..XDD napalila sam se na njene knjige...Smile)) bas su dobre...Smile

xD..nzm sta wise da pisem..xDD Smile) kad budem imala ness zanimljiwo podelicu to sa wama...Smile))
♥Miss Waldorf♥
♥Miss Waldorf♥
Everything You're Not
Everything You're Not

Broj poruka : 466
Points : 487
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 27
Lokacija : sa Demi u shoppingu

http://marian-aguilera.forumotion.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

...The World Of Music... Empty Re: ...The World Of Music...

Počalji od ♥Miss Waldorf♥ Čet Avg 05, 2010 3:08 pm

auu...sinoc sam celuuu noc bila na netu...posmislim:"omFg kako mi nije dosadilo?"
ne kapiram zasto tooooliko wolim da budem na netu..pa msm da ce mi uskoro mozda i zabraniti net roditelji..xD
photoshop mi ne radi ness...omFg..sta sad da radim?? aaaaaaa..aj wil kil majself!! aaaaaa...xD xD omFggggggg....nmg da ziwim bez PS-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alii..good news...:DD uskoro dobijam lap top!!! samo za sebe..hihih... Twisted Evil jedwa cekam!!! Agrhh

swdja mi se owja smajli Agrhh xDDDD
♥Miss Waldorf♥
♥Miss Waldorf♥
Everything You're Not
Everything You're Not

Broj poruka : 466
Points : 487
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 27
Lokacija : sa Demi u shoppingu

http://marian-aguilera.forumotion.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

...The World Of Music... Empty Re: ...The World Of Music...

Počalji od ♥Miss Waldorf♥ Čet Avg 12, 2010 1:27 am

ahhh...sta da pricam? smorila sam se ko' moa baBa...kad sam vec kod baBe..zena smara jbt za medalju!!!! ubija me! nmg da zivim vise od nje! boze pa neam dve godine..!? dolazi zena lepo kod mene u kucu...kao prvo..ni da pokuca! kao drugo,tretira me kao bebu! pita me jel mogu sama da isecem hleb i da na njega namazem pastetu!? da ako nmg da mi ona pomogne..ma n_nosi se zeno bree..pa nisam ja nesposobna! e..to nije nista! a necete verovati kad ovo cujete:pitala me je,poss sam isla kod drugarice,da li mogu sama da predjem ulicu ili da mi ona pomogne da predjem i da odem kod drugarice! alooo brree zeno!! iam 14 godina! jbt...pa valjda znm da predjem ulicu..?! OMFG! i stv je vise smorila

a da vidite tek moe roditeljee!!
ja isla sinoc drugarici da pravimdrustvo na rodjusu njene kume..pravili su kuci kod moje drugarice..a njena kuca je na kraju moje ulice..uopste nije daleko..opet dolazi baba i pita jel treba da me odvede do drugarice...OMFG...mami i tati sam zabb da se javim a tamo sam ostala do 12 kao i obicno..xDD kad sam dosla kucii..jaoo boze mojj....ulazim u kucu a ono svi poskakali na vrata da vide sta se desava....OMFG..Razz i jos me roditelji pitaju da nosam pocela da pusim i pijem kad ima se nisam javila i zato sto sam ostala do 12..Razz pa rekla sam im kad sam krenula da cu da gledam Zaca & Codyja..:PP <333 ali ne..oni su sviiiiiiii totalnoo prsli..Razz paaaa sta vise da pricam?? xDsad znate sve o menii..Razz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


bajj..vvp..Razz
♥Miss Waldorf♥
♥Miss Waldorf♥
Everything You're Not
Everything You're Not

Broj poruka : 466
Points : 487
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 27
Lokacija : sa Demi u shoppingu

http://marian-aguilera.forumotion.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

...The World Of Music... Empty Re: ...The World Of Music...

Počalji od AmazedByDemetria. Čet Dec 30, 2010 3:14 am

Supp je ^^
AmazedByDemetria.
AmazedByDemetria.
Urednik
Urednik

Broj poruka : 5608
Points : 5694
Datum upisa : 05.12.2009
Godina : 26
Lokacija : MysticFalls.

Nazad na vrh Ići dole

...The World Of Music... Empty Re: ...The World Of Music...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Vas kutak

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu